Ana Sayfa / öğretmen / Tülin Koca kimdir

Tülin Koca kimdir

Tülin Koca kimdir, 2003 senesinde ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, damat talibi Caner Toygar ile yaşamış olduğu aşk vaka olmuştu.

Tülin Koca, 10 Ekim 1984 tarihinde Eskişehir‘in bir köyünde dünyaya gelmiştir. 1.68 santimetre uzunlukta ve 62 kilo olan Tülin Koca Terazi Burcudur.

Ana okulu öğretmenliği yapmaktadıde yapmıştır.

Tülin Koca, 2003 senesinde ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, damat talibi Caner Toygar ile yaşamış olduğu aşk vaka olmuştu.

Tülin ile Caner’in evlenmesi kelimenin tam anlamıyla bir ‘memleket meselesi’ haline geldi. Yarışma bitti, Tülin ile Caner evlenemediler fakat her ikisinin de ekran maceraları kısa sürdü.

5 Eylül 2016 tarihinde Seda Sayan ve Uğur Arslan‘ın sunmuş olduğu “Evleneceksen Gel” Programına katıldı

Tülin Koca kimdir

    Öğretmen

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hüseyin Avni Aker kimdir

Hüseyin Avni Aker kimdir, Trabzon ilinin ilk gövde eğitimi öğretmenidir ve Trabzon’da stadın yapılmasına emeği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno