Ana Sayfa / internet / Ücretsiz ve Sınırsız GIF’ler İndirmek İçin 3 Website (Telif Hakkı Yok)

Ücretsiz ve Sınırsız GIF’ler İndirmek İçin 3 Website (Telif Hakkı Yok)

Hareketli resimler olarak malum GIF’ler yaşamımıza girdiğinden beri vazgeçilmezlerimizden biri olmayı başardı. Kimi zaman eğitici ve öğretici amaçlarla kullanılsa bile, daha oldukca gülmek ve eğlenmek için tercih edilen GIF görselleri artık neredeyse tüm sitelerde karşımıza çıkıyor. Fakat karşılaştığımız her GIF resmini indirip kendi işlerimizde kullanamayız. Bundan dolayı telif hakkı denilen bir şey var. En azından referans yada kaynak gösterme zorunluluğu var. Fakat her GIF için bu durum söz mevzusu değil.

Telif hakkı kurallarını çiğnemeden, kimseden izin almadan, hiç kimseye referans vermeden, özgürce ve sınırsızca kullanabileceğiniz GIFler de var. Her kategoriden istediğiniz şeklinde bir GIF bulabileceğiniz en iyi 3 GIF indirme sitesini paylaşıyorum.

Motion Elements:

Telif hakkı olmayan Gif resimleri indirmek için bulabileceğiniz en iyi site Motion Elements’dir. Bu sitenin veritabanında binlerce GIF bulunuyor ve hepsini tamamen bedavaya bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ilk olarak siteye parasız kaydolun. Böylece her hafta 30 GIF indirme hakkı elde ediyorsunuz. Bu sitenin öbürlerinden farkı ise GIF resimlerinin çağıl ve güzel görünümlü olmasıdır.

Buraya tıklayarak bu sitenin parasız GIF sayfasına gidebilirsiniz. Oluşturulan sayfadaki giflerden hoşunuza gidene tıklayın. Aşağıdaki sayfa açılacak ve GIF’i izleyeceksiniz.

Eğer izlediğiniz gif hoşunuza giderse ve bilgisayara kaydetmek isterseniz, derhal sağ taraftaki seçeneklerden uygun bir çözünürlük kıymetini seçin ve sağındaki GIF yazan indirme butonuna tıklayın. Böylece GIF’i bilgisayara indireceksiniz. Bu Gifleri ticari amaçlı kendi projelerinizde bile kullanabilirsiniz.

Sevenoaks Art:

Telif hakkı bulunmayan gifler indirmek için bulacağınız öteki bir alternatif site de Sevenoaks Art’dır. Toplam 25 kategori altında binlerce GIF sizi bekliyor. Bu gifleri indirip toplumsal medya hesaplarınızda, bloglarda, sunumlarda ve ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Kaynak göstermeniz bile gerekmiyor.

Bu sitenin güzel yanı ise neredeyse tüm GIF’lerin üç boyutlu olmasıdır. Böylece göze daha hoş görünüyorlar. Şu demek oluyor ki Motion Elements şeklinde çağıl gifler sunmuyor fakat oldukça yüksek kalitede eski GIF’leri sınırsızca indirebilirsiniz.

Bu siteden gif indirmek için, ilk olarak sağ taraftaki kategorileri dolaşmanız gerekiyor. Herhangi bir kategoriyi açtığınızda tüm gifler görünecek. Beğendiğiniz gifi indirmek için Gif’in üstüne sağ tıklayın ve oluşturulan menüden resmi bilgisayara kaydedin.

GIFGIFs:

Bu sitede tamamen ücretsiz bir şekilde indirip her yerde telif hakkına dikkat etmeden ve referans bile göstermeden kullanabileceğiniz yüzlerce GIF resmi bulunuyor. Burada da GIFler çeşitli kategoriler altında toplanmıştır. Mesela hayvanlar, besinler, dinlence, tabiat, bilim, spor, giyim ve anime şeklinde kategoriler mevcut. Fakat bu sitede sunulan giflerin görüntü kalitesi birazcık düşük ve eski moda şeyler.

Siteyi ziyaret ettiğinizde sol tarafta tüm GIF kategorilerini görmüş olacaksınız. Herhangi bir kategoriye tıkladığınızda gif resimleri sıralama halinde sıralanacak. Sevdiğiniz bir GIF olursa, üstüne sağ tıklayın ve oluşturulan menüden Resmi değişik kaydet seçeneğini seçerek bilgisayara indirin. Böylece bu gifleri slayt sunumlarda, kendi sitenizde ve ticari işlerinizde özgürce kullanabilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

En kolay program yapma programı, portable program yazma

En kolay program yapma programı, portable program yazma  Fazlaca Kolay Program Yazmak + Resimli Ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno