Uğur Biçer kimdir, Fox Tv‘de oynamaya süregelen “Savaşçı” adlı Tv dizisinde Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş karakterini canlandırmaktadır.

Uğur Biçer, 1988 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Ek olarak oyunculuk eğitimi aldı.

Uğur Biçer, Show TV man Kardeşler dizisinde rol aldıktan sonrasında tanınmaya başladı, arkasından Osmanlı Tokadı, Eyvah Eyvah 3 ve İnanç Odası şeklinde yapımlarda yer almıştır. Bunun yanı sıra Yandex ve Tudors Gömlek reklam filmlerinde oynamıştır.

2014 senesinde Gizem Karaca‘nın başrolde yer almış olduğu Güzel Köylü adlı dizideki görevi ile tanınır oldu. 2016 senesinde Elçin Sangu ve Sulh Arduç‘un baş rolünü canlandıran yer almış olduğu Kiralık Aşk dizisinin ikinci sezonunda diziye dahil olmuş ve bu dizide fena bir karakter olan Cevdet görevi ile seyirci karşısına çıkmıştır.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv‘de oynamaya süregelen Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak‘ın yapmış olduğu “Savaşçı” adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Davet Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Savaşçı (Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş) (TV Dizisi)
2016 – Hanım Köylü (Göçmen İsmail) (TV Dizisi)
2026 – 2017 – Kiralık Aşk (Cevdet) (Beyaz perde Filmi)
2014 – Güzel Köylü (Sıddık Karabacak) (TV Dizisi)
2014 – Eyyvah Eyvah 3 (Hanımköylü) (Beyaz perde Filmi)
2013 – İnanç Odası (Beyaz perde Filmi)
2013 – Osmanlı Tokadı (Doğu-Bekir Ağa) (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (TV Dizisi)

Uğur Biçer kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE