Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Uğur Bilgin kimdir

Uğur Bilgin kimdir

Uğur Bilgin kimdir, Uğur Bilgin, 1980 senesinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Karadenizli olan Uğur Bilgin’in babası Devlet Denizyolları’ndan emekli, anası ev hanımıdır. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi‘nde okudu. Tiyatro koluna girdi. Okulu bitirdikten sonrasında, Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Kısmı Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünde okudu.

2008 senesinde Sinan Çetin‘in “Kağıt” adlı beyaz perde filmimizde Asuman Dabak, Ahmet Mekin, Ayşen Gruda, Öner Erkan, Irmak Ünal ile beraber oynadı.

2011 senesinde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Büşra Pekin, Gülhan Tekin‘in başrollerde olduğu “Aşağı Yukarı Yemişliler” dizisinde Hayri karakterine can cerdi.

Yılmaz Arslantürk‘ün Otisabi adlı çizgi romanından uyarlanan ve 2013 senesinde “Otisabi” Dizi filmi ilkin Uğur Bilgin‘in başrolde olduğu bir kadro ile çekmeye başladıktan sonrasında kadro değiştirildi ve Tim Seyfi‘nin başrolde olduğu bir kadro ile film çekildi. Filmin kadrosunda¸ Ali Erkazan, Atilla Pekdemir, Özgür Emre Yıldırım benzer biçimde oyuncular vardır. Dizi; “Beyazperde Tv” ekranlarında 13 dakikalık 13 bölüm olarak oynadı.

2016 yılının 16 Ocakta gösterime girecek “Dedemin Fişi” adlı güldürü beyaz perde filmimizde Özge Borak, Alper Kul, Tabiat Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Hasret Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde rol alırken, Uğur Bilgin de bu filmimizde oynayacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Dedemin Fişi (Beyazperde Filmi)
2014 – Böcek (Uğur) (Beyazperde Filmi)
2014 – Boynu Bükükler (Müfettiş) (TV Dizisi)
2013 – Otisabi (Otisabi) (TV Dizisi)
2013 – BKM Güldür Güldür (Mesut) (TV Dizisi)
2011 – Aşağı Yukarı Yemişliler (Hayri) (TV Dizisi)
2010 – Arka Sıradakiler 4. Sürem (TV Dizisi)
2008 – Plajda (Rol Adı Ekle) (Beyazperde Filmi)
2008 – Kağıt (Parlak zeka) (Beyazperde Filmi)
2005 – Organize İşler (Nazlı) (Beyazperde Filmi)

Uğur Bilgin kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

Beyazperde

    Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Can Yaman kimdir

Can Yaman kimdir, İnadına Aşk adlı dizide Yalın Aras adlı karakteri canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno