Ana Sayfa / bürokrat / Vasip Şahin kimdir

Vasip Şahin kimdir

Vasip Şahin kimdir, Vasip Şahin, 1964 senesinde Bayburt‘da dünyaya gelmiştir. 1985 senesinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamlamış oldu.1986 yılı Haziran ayında Erzincan‘da kaymakam talibi olarak göreve başladı. 1987 senesinde bir yıl süre ile İngiltere‘de araştırma ve araştırmalarda bulunmuş oldu. Sonrasında sırasıyla; Kastamonu – Küre, Malatya – Pütürge ilçelerinde kaymakamlık, mus Vali Yardımcılığı, Bolu – Mudurnu, Ankara – Kızılcahamam ilçelerinde kaymakamlık ve Düzce‘de Vali Yardımcılığı yapmış oldu.

2003 senesinde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri ve Sivil Müdafa Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı olarak görevde bulunan Vasip Şahin, Eylül 2005 – Ağustos 2008 tarihleri içinde İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı, 5 Ağustos 2008 tarihinden itibaren, 11 Mayıs 2010 evveliyatına kadar İller İdaresi Genel Müdürü olarak vazife yapmış oldu.
Vasip Şahin, 11 Mayıs 2010 tarihinde bir dönem Vali Yardımcılığı görevinde bulunmuş olduğu Düzce‘ye Vali olarak atandı, 3 Ağustos 2012 tarihinde ise Malatya Valisi oldu.

15 Eylül ile İstanbul Valiliğinden alınarak Merkez valisi meydana getirilen Hüseyin Avni Mutlu‘dan boşalan İstanbul valiliğine atanmıştır.

Vasip Şahin, Şeyma Şahin ile evlidir ve üç evladı vardır.

Vasip Şahin kimdir

Siyasetçi

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Cenap Aşçı kimdir

Cenap Aşçı kimdir, 27 Ağustos 2015 tarihinde 63. hükümette Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görevlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno