Ana Sayfa / Alman / VERGİ DAĞILIMI

VERGİ DAĞILIMI

Internasyonal Iktisat toplantısında. Konuşmacı olarak Amerikalı,Alman ve Türkiye’den Temel, Devletin toplamış olduğu Vergi Dağılımını anlatırlar.

Amerikalı; -“Bizim ABD’da ilkin yere bir Çizgi çizeriz ve Sonrasında topladığımız Vergileri havaya atarız.Çizginin Soluna düşen Paraları halka Hizmet olarak geri veririz, sağ tarafta kalan Devlete kalır, yatırım yaparız” der..

Alman ise;

– Bizde yere bir Daire çizeriz.. Halktan toplanan Vergileri Havaya atarız.Dairenin haricinde kalan

Halka Hizmet olarak geri döner. Dairenin içine düşenleri Devlet harcamalarına kullanırız”

Sıra Temel’e gelir ve;

– “Bi kere Öyleki yere Çizgi çizmeyiz, Bizde

Hükümet Halktan Vergileri toplar.Atar Havaya Yere Düşenleri Kendilerine harcama yaparlar Havada Kalanlar halka Hizmet Olarak Geri Döner

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Temel’in Bağırsakları fıkrası

Temel’in, Fena huylarından biri de her Sabah uyanır uyanmaz, Gök gürültüsü kadar yüksek Sesle Osurmasıymış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno