Ana Sayfa / amerikalı / VÜCUT YAPTIK

VÜCUT YAPTIK

Uluslararası Cerrahlar Konferansında Amerikalı, ingiliz ve Türk Cerrah Temel konuşuyormuş;
ingiliz;
 – ‘Geçen Gün bir İş Kazası Geçirmiş
Birini Getirdiler. Adam Presin içine Sıkışmış. Bir tek Sol minik Parmağı vardı.Elemanlarımız, ilkin Parmağa bir El, Sonrasında Kol, Sonrasında da Vücut yaptılar. Adam Taburcu oldu. demiş Amerikalı:
 —’Bana Geçen Gün bir Saç getirdiler’.
 Adam Nükleer Reaktöörün içinde
kalmış. Bir tek Saçı vardı. Ilkin Saça bir Baş
Sonrasında Vücut yaptık. Adam Taburcu Oldu.demiş
Türk Cerrah Temel de:
 -‘Yolda gidiyordum. Bir osuruk Kokusu aldım.
 Derhal Osuruğu bir Poşete doldurdum. Laboratuvara gidip O Osuruğa uygun bir kıç yaptık. Sonrasında kıça Uygun bir vücut yaptık, Adam Taburcu Oldu.demiş

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Temel’in Bağırsakları fıkrası

Temel’in, Fena huylarından biri de her Sabah uyanır uyanmaz, Gök gürültüsü kadar yüksek Sesle Osurmasıymış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno