Ana Sayfa / iş adamı / Yasin El Kadı kimdir

Yasin El Kadı kimdir

Yasin El Kadı kimdir, Yasin El Kadı, 23 Şubat 1955 tarihinde Suudi Arabistan‘da dünyaya gelmiştir. Şeyh Yasin Abdullah Kadı olarak da bilinir. Suudi Arabistan’lı iş adamıdır. ABD. Şikago‘da mimarlık okudu. Sonrasında ABD‘de bir mimarlık şirketinde çalıştı. O yıllarda Usame bin Ladin ile tanıştı. Usame bin Ladin ailesinin haiz olduğu inşaat firmasında çalışmak suretiyle ABD’de eğitim görmüş mühendisleri bulmak suretiyle Chicago’ya gelmişti.11 Eylül sonrası Amerikan resmi belgelerinde El Kural lideri Usame bin Ladin ile bağlantısından dolayı adı “Hususi Olarak Belirlenmiş Küresel Terörist” olarak geçti. Yasin El Kadı hakkında iddialara karşı mahkemelerde beraat etti, gezi yasakları kaldırıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan oğlu Bilal Erdoğan‘ın El Kadı ile görüşmesinin arkasından “Yasin El Kadı aile dostumuzdur. Ne var bunda? Yasin El Kadı hakkında iddialara karşı mahkemelerde beraat etti, gezi yasakları kaldırıldı. Büyük yatırımlar meydana getiren Suudlu bir işadamıdır. Keşke Türkiye’ye de yatırım yapsa” dedi

Yasin El Kadı, 2002 senesinde Türkiye’de kurulmuş olan Caravan Dış Tecim’in sahibidir. Ve bu şirkete yasal olarak Fatih Saraç vekalet ediyor. Hem de Sağlam İnşaat’ta hisseleri var. Yasin el Kadı’ya ilişik bu hisseler, Cüneyt Zapsu tarafınca kurulmuş olan Sıhhat ve Bakım adlı bir başka şirkete devrediliyor.

Yasin El Kadı kimdir

    İş adamı

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Muharrem Kayhan kimdir

Muharrem Kayhan kimdir, Söktaş A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno