Ana Sayfa / fıkra / Yatağa Nasıl Sığacağız fıkrası

Yatağa Nasıl Sığacağız fıkrası

Nasrettin Hoca’nın karısı vefat etmiş. Bir süre sonrasında Hoca da yalnızlığa dayanamamış, kendine uygun dul bir Hanımla evlenmiş. Nasrettin Hoca ile yeni Karısı, gece olunca, yatmışlar yatağa, başlamışlar muhabbete. Hanım, Rahmetli Kocasını övmeye başlamış:
-Benim Rahmetli şöyleki iyiydi, bu şekilde iyiydi…
Hoca bu, altta kalır mı?  Kesmiş Kadının Sözünü:
-Benim Rahmetli daha iyiydi!
Kadının Ağzı açılmış bir kere,  Kapatabilirsen kapat:
-Benim Rahmetli Erkenden kalkardı, Sobayı yakardı, Çorbayı Pişirirdi, Sofrayı hazırlardı…Şöyleki iyiydi Bu şekilde iyiydi..
Hanım Rahmetli kocasının marifetlerini saymaya başlamış.İşin Kötüye gittiğini gören Nasrettin Hoca, Hanım’ı yataktan o şekilde bir itmiş ki; Hanım yuvarlanarak yere düşmüş. Kendini yerde Kabul eden hanım şaşkınlıkla sormuş:
-Hoca Efendi, ne yaptın ayol?
Hoca:
-Yatak Dar geldi.
-Niye ki?
Hoca da;
-Bir Yanda Sen, Bir yanda Ben, Bir yanda Senin Rahmetli, Bir Yanda Benim Rahmetli; Dört şahıs bir Yatağa Nasıl Sığacağız Yahu?

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yüzme bilirsin degil mi?

Yüzme bilirsin degil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno