Yavuz Semerci kimdir, Yavuz Semerci, Aslen babası Tunceli’nin Hozat ilçesine bağlı bir köyündendir.

Babası Ahmet Semerci’dir. Kardeşi “Nefes” filminin yönetmeni Levent Semerci’dir. Babası Ahmet daha 3 yaşlarındayken “Dersim” katliamından tesadüfen k Afyon’da bir aileye evlatlık verilir. Askeri okula yazılır ve 30 yıl orduya hizmet eder. Babasının tayinleri dolayısıyla Muş, Edirne, Ankara şeklinde değişik yerlerde büyüdü.

1981 senesinde üniversiteyi yarım bırakıp askere gitti, Malatya’da dönem kaybı olarak yapmış oldu.

Habertürk gazetesinde yazarlık, Vatan Gazetesinde Genel Gösterim Yönetmenliği yapmış oldu.

Radyo Moda ve 22 Mart 2007 tarihinde Türkçe olarak gösterim hayatına başlamış olan Türkiyenin ilk web gazetesi Gazeteport’un sahibidir.

Yavuz Semerci kimdir

    Gazeteci

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE